Şahin Anahtar, 1992 yılından bu yana Yenibosna içerisinde sizlere değerli müşterilerine çelik kasa servis hizmeti, anahtarcılık ve çilingirlik hizmetlerini de profesyonel olarak vermektedir. Sektörde 2. şubesini 2005 yılında “Kuyumcukent Alışveriş Merkezi” içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Şahin Anahtar,  “Securemme” İtalyan Menşei firmanın mekanik kasa ve elektronik kasa kilitlerinin satışını yapmaktadır.

• Sektörde 23 yıllık tecrübemizle ve yüksek sorumluluk bilincimizle siz değerli müşterilerimize Çelik Kasa Servis hizmeti veriyoruz. Çelik kasaların açılması uzmanlık,tecrübe, aynı zamanda güven gerektirir.

• Servis ekiplerimiz konusunda tecrübe sahibi olmakla birlikte, gerekli özel ekipmanlara, teşhis/onarım cihazlarına sahiptir

• Sizlere hizmet vermenin memnuniyeti ve yılların deneyimi ile, emniyet ve uygunluklarının tespiti amacı ile özel kalite ve hassasiyet kontrollerinden geçirilmiş, özellikle çelik kasanız için geliştirilen Orijinal Elektronik, Mekanik şifre ve Yedek Parçaları / Aksesuarları kullanılmaktadır.